E-Ticaret
E-ticaret sitesi sahibi olmak gözünüzü korkutmasın. Ticimax güvencesiyle sunduğumuz paketlerinden birini seçerek kısa sürede online satış yapmaya başlayabilirsiniz.

Kurulum sürecinin tamamında yanınızdayız. Anahtar teslim sahip olacağınız e-ticaret sitenizin yönetiminde kargo yönetimi, SEO, sosyal medya yönetimi, mobil uygulamalar, sanal pos gibi aklınıza gelen diğer tüm aşamalarda destek veriyoruz.

Arkanıza yaslanın ve e-ticaret dünyasına açılmanın keyfini yaşayın. Cazip fiyatlı paketlerimiz hakkında bilgi almak için hemen irtibata geçin.
 

Web Tasarımı
Web siteniz şirketinizin dünyaya açılan kapısıdır. Doğru tasarlanmış bir web sitesi rakipleriniz arasından sıyrılmanızı ve potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı sağlar.

Size özel geliştirdiğimiz modern tasarımlarla markanızı hedef kitlenizle buluşturuyoruz. Sunduğumuz web tasarımı çözümleriyle ziyaretçi sayınızı artıracak, markanızı daha geniş kitlelerle buluşturacaksınız.

Web Yazılımı
Hazır yazılımların çözmekte yetersiz kaldığı sorunlarınızı ortadan kaldıracak yazılım uzakta değil. Yeter ki probleminizi anlayan ve hayalini kurduğunuz yazılımı geliştirme yetisine sahip bir ekiple çalışın.

Sizin için geliştireceğimiz, size özel web yazılımlarıyla iş süreçlerinizde beklentilerinizin ötesinde kolaylıklar sağlıyoruz.

Taleplerinizi aldıktan sonra web sitenizi analiz ediyor ve en uygun yazılımı ortaya çıkarmak için harekete geçiyoruz. Sunduğumuz çözümlerle sorunlarınız kaybolduğu gibi maliyetleriniz de düşecek.

Grafik Tasarımı
Dijital ve basılı grafik talepleriniz için kurumsal kimliğinize uygun yaratıcı çözümler sunuyoruz.

Katalog, broşür, basın, billboard ilanı, katalog/broşür veya banner gibi tasarım kategorilerinin tümünde yaratıcı çalışmalarla daha çok müşterinin dikkatini çekin.

Kurumsal Kimlik
Kurumsallaşma yolundaki en önemli adımlarından biri olan kurumsal kimlik tasarımı sürecinde sizinle birlikteyiz. Tutarlı bir imaj markanızın saygınlığını artırdığı gibi akılda kalmasını da sağlayacaktır.

Logonuzdan başlayarak kurum içi veya dışında kullanacağınız tüm dijital ve basılı evraklarınızı bütüncül bir yaklaşımla tasarlıyoruz.

Şirketiniz için geliştireceğimiz kurumsal kimlikle birlikte her zamankinden daha fazla dikkat çekeceksiniz.

Dijital Pazarlama
Dijital pazarlama, şirketinize yeni müşteriler kazandırmanın en yeni ve kolay yolu. Uzman ekibimiz tarafından hazırlanan doğru stratejiyle markanızı başka hiçbir mecranın yapamayacağı kadar çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

Geleneksel mecraların aksine dijital platformlarda harcadığınız her bir kuruşun nereye gittiğini görebilir, aldığınız geri dönüşümün takibini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Google Adwords ve Facebook gibi reklam platformlarında yayınlanacak reklamlar ve doğru sosyal medya kullanımı sayesinde minimum harcamayla maksimum satışa ulaşabilir, markanızı dünyaya açabilirsiniz.

SEO
Web sitenizin Google aramalarında ön sayfalarda yer almasının yolu SEO’dan (arama motoru optimizasyonu) geçiyor. Sunduğumuz çözümlerle sitenizin trafiğini artırıyor ve sizi daha ulaşılabilir yapıyoruz. İyi bir SEO planlamasıyla rakipleriniz arasından sıyrılmak mümkün.

Uzman ekibimiz yaptığı analizler neticesinde ortaya çıkan rapora göre web sitenizin eksiklerini belirliyor ve özel yazılımların yardımıyla web sitenizi SEO’ya uyumlu hale getiriyor. Bu sayede siteniz doğal yollardan markanıza en uygun ziyaretçilerle buluşuyor.

Domain ve Hosting
Geliştirdiğimiz bütüncül stratejiler doğrultusunda müşterilerimize ihtiyaçlarına uygun kurumsal hosting ve alan adı hizmetleri sunuyoruz.

Bizimle hemen iletişime geçerek şirketinizin alan adına sahip olabilir, ihtiyacınıza en uygun paketi seçerek web sitenizi yayına alabilirsiniz.

Tanıtım Film Çekimi
Hedef kitlenize hitap eden tanıtım filmleriyle marka bilinirliğinizi her mecrada artırmak için size yardım ediyoruz.

Markanızı potansiyel müşterilerinize tanıtabilmek için doğru stratejiyle hazırlanmış akılda kalır bir fikre gereksinim duyarsınız. Bu sürece sizi de dahil ederek markanız için en doğru tanıtım filmi fikrini oluşturuyor ve profesyonel ekibimizle çekimi gerçekleştiriyoruz.

Fotoğraf Çekimi
Sunduğumuz profesyonel fotoğrafçılık hizmetleriyle şirketinizin yanındayız.

Sizden aldığımız brief doğrultusunda dilediğiniz yerde profesyonel ekipmanlarımızla çekimleri gerçekleştiriyoruz.